Novinky

Gabriela Vermelho & GaRe – Lorca ukolébavka/Jedna z tanečnic (official music video)

ZPĚVEM K SRDCI: Písně a šansony

Ve středu 30. května 2018 v 18.00 hod. byly Gabriela Vermelho a GaRe hosty pravidelného koncertního cyklu Českého rozhlasu ZPĚVEM K SRDCI: Písně a šansony. Slovem provázel Jan Rokyta. Přidáváme plakát a záznam z koncertu.

Gabriela Vermelho a GaRe v Sama doma

V pátek 13. října 2017 budou Gabriela Vermelho a GaRe hosty pořadu České televize SAMA DOMA. Sledujte nás od 12.30 do 14.00 hod. na ČT1.

Začátek prázdnin s GaRe

Přijďte 30. června 2017 do Valdštejnské lodžie v Jičíně na náš jedinečný český Urban GaBaRet s původní hudební tvorbou Gabriely Vermelho (držitelky ceny Alfréda Radoka), s textovým těžištěm v původních básních berounského básníka Jana Velíška a s ojedinělým původním zvukem.
A pokud to máte blíž do Husince, přijďte si nás poslechnout ve čtvrtek 6. července 2017 na místní festival Husovy oslavy s Jihočeskou filharmonií. Více informací v sekci Koncerty.

 

Nové koncerty v Praze a v Jílové u Prahy

Nová koncertní sezóna je tady. Odstartujeme ji v pátek 17. dubna 2015 v Blues sklepu v Praze, druhý den se na nás můžete těšít v Jílovém u Prahy.
Více informací najdete v sekci Koncerty.

 

Křest CD GaBaRet

V sobotu 17. května 2014 od 19.00 pokřtíme v Jazz Docku naše nové CD GaBaRet. Kromě nás vystoupí i naši hosté: smyčcový kvartet Gadrew Way, členové Heroldova a Epoque kvarteta a zpěvák a kytarista Norbert Červenák.
Rezervace míst: info@jazzdock.cz nebo na tel. +420 774 058 838.


Přijíždí nová kapela GaRe

Gabriela Vermelho zhudebnila texty Jan Velíška a vznikl neobvyklý současný pohled na skvělou hudbu dávných kabaretů. Autorská hudba znovu pozvedá Prahu na úroveň sestavy Paříž, Berlín, New York – Kurt Weill, Bertold Brecht, Marléne Dietrich, Edith Piaf, Peggy Lee nebo třeba Jiří Suchý.
Poslechněte si novou hudbu výborné zpěvačky, hráčky na kvinton, housle, violu Gabriely Vermelho a její kapely GaRe.
Camilo Caller, perkuse, Jakub Jedlinský, akordeon, bandoneon a Ivan Vokáč, violoncello.
Vaši diváci, posluchači, příznivci osobité, originální hudby jistě nebudou zklamání. Rádi přijedeme i k vám.
Stačí napsat: Pavel Turner, e–mail: pavel@turner.cz